دانلود کتاب آن سوی مرگ جمال صادقی 348 صفحه PDF پی دی اف در سایت پی دی اف بمب در اختیار شما قرار گرفت.این کتاب دربردارندۀ سه خاطره دربارۀ تجربۀ مرگ و حاصل مصاحبه رو در رو با افرادی است که حیات پس از مرگ را تجربه کرده، به برزخ رفته و برگشته اند.

مجموعه ای بسیار جالب و شگفت آوری که ممکن است بخش هایی از آن برای بیماران قلبی و سنین آسیب پذیر مناسب نباشد.با سایت پی دی اف بمب در این مطلب همراه باشید.

کتاب آن سوی مرگ صوتی

PDF کتاب آن سوی مرگ دانلود رایگان

کتاب آن سوی مرگ جمال صادقی

دانلود رایگان PDF آن سوی مرگ

خلاصه کتاب آن سوی مرگ جمال صادقی:

کتاب «آن سوی مرگ»کتابی است با موضوع و محتوایی درباره مرگ و کسانی که ادعا می کنند دنیای پس از مرگ را دیده اند. نویسنده در تلاش است از طریق مصاحبه با افرادی که ادعا دارند مرگ را دیده اند و تجربه کرده اند مطالبی مفید از دنیای پس از مرگ در اختیار خوانندگان قرار دهد. پیش از نوشتن این کتاب جمال صادقی به همراه دوست خود محمدحسین حاجی ده آبادی سفرهایی با قصد انسان شناسی به نقاط مختلف کشور داشته اند. در طی همین سفرها با افرادی که ادعا داشتند مرگ را تجربه کرده اند صحبت و گفتگو هایی داشتند که در نهایت سبب شد، فکر نوشتن این کتاب در ذهن شان نقش ببندد. این کتاب ۳ بخش دارد که هر بخش به یک خاطره میپردازد و به صورت مصاحبه ای بیان می شود.

کتاب آن سوی مرگPDF رایگان

قسمت ترسناک کتاب آن سوی مرگ

دانلود متن کامل آن سوی مرگ رایگان

صفحه 40 کتاب آن سوی مرگ

متن کامل کتاب آن سوی مرگ

بخشی از متن کتاب:

داخل تونل چه گذشت….
ـ به نظرم می‌رسید که دارم آهسته به سمت بالا حرکت می‌کنم. ولی می‌دانستم که این‌طور نیست. می‌دانستم که سرعتم به حدی غیر قابل تصور، زیاد است. من، ستاره‌ها را در اطراف آن تونل شفاف می‌دیدم. می‌دیدم که دارم از کنار ستاره‌ها و اجرام آسمانی عبور می‌کنم و…

معرفی نویسنده

جمال صادقی داستان نویس معلم ایرانی است که چندان حضور چشمگیری در محافل هنری ندارد و علاقه‌مند به مصاحبه و چهره شدن نیست. او طی سال‌های نویسندگی‌اش همواره به‌تنهایی فعالیت کرده،آثار جمال میر صادقی پر از توصیفاتی درباره‌ی مردم کوچه و بازار است.بسیاری از آثار جمال میر صادقی به زبان‌های انگلیسی، آلمانی، اردو، رومانیایی، عربی، ایتالیایی، هندو، مجاری، عبری و چینی برگردانده شده‌اند.

منبع : https://pdfbomb.com/product/beyond-death-book/

pdfbomb

دانلود کتاب آن سوی مرگ جمال صادقی

کتاب ,صادقی ,جمال ,دانلود ,رایگان ,مصاحبه ,جمال صادقی ,تجربه کرده ,دانلود رایگان ,دانلود کتاب
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها